2023/2024 |
JO19-1 |
Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse (2e fase) D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse (3e fase) C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
1e klasse J |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 |
4e Divisie A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 Vrij 4e div. teams |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO regio 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 KO regio 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Groep 1 Laatste 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 1/8 Finales |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse (2e fase) A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Hoofdklasse (3e fase) C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 |
1e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Hoofdklasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Hoofdklasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Hoofdklasse H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
1 |
1e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 2 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Regio Cup Groep 1 M |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 |
1e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 101 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 KO1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 KO2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Laatste 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Groep 2 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
2e klasse PK beker 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
1e klasse 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
1 |
Groep 1 L104 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
1e klasse F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
hoofdklasse/1e klasse 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
hoofdklasse/1e klasse 2e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
hoofdklasse/1e klasse 3e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Hoofdklasse/1e klasse Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
Groep 1 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
1 |
Mannen, 1, Groep 1 L113 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, 2e klasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Groep 1 01 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen zondag, 1, 1e klasse F |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 1 L100 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
1 |
Mannen zondag, 1, 1e klasse/2e klasse f. winnaar b - winna nacompetitie |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren, A1, Groep 1 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, Hoofdklasse P |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 1e klasse 27 |
11 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, hoofdklasse/1e klasse P/27/28 1d. PK1 27 - nacompetitie |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 1 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, hoofdklasse/1e klasse P/27/31 2b winn. 1b nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, hoofdklasse/1e klasse P/27/31 finale 2a - nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2009/2010 |
D1 |
D-Pupillen D1, 1e klasse I |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-Pupillen beker poule D1, Groep 1 30 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |