Vervoer en wasschema

Vervoer en wasschema

Datum

Vertrek VKW

(Perkenslag)

Aanwezig

 

Aanvangstijd

Wedstrijd

Wassen

Vervoer

19   september 2015

13.45   uur

14.30   uur

VKW VR 1 –HOC VR 1

 

Amber

NVT

 

26   september 2015

12.50 uur

13.00   uur

14.00   uur

Witteveense   Boys VR1 – VKW VR 1

Kerkweg,   Witteveen

Afina

W-J

Daphne

Dorien

Anouk

3   oktober 2015

13.45

14.30

VKW   VR 1 – Sweel  VR2

Anet

 

NVT

10   oktober 2015

12.45 uur

13.00   uur

14.00   uur

KSC   VR1 – VKW VR 1

Sportparklaan   55, Schoonoord

Pascale

W-J

Ilona

Inge

Johanna

17   oktober 2015

13.45   uur

14.30   uur

VKW   VR1-Nieuw Buinen VR1

Michelle

NVT

24   oktober 2015

 

 

 

INHAAL/BEKER

 

 

 

31   oktober 2015

 

12.40 uur

13.30   uur

14.30   uur

Sellingen   VR1 – VKW VR 1

Dennenweg   2A, Sellingen

Mariska

 

W-J

Larissa

Leonie

Lieke

7   november 2015

13.45   uur

14.30   uur

VKW   VR 1 – Valthermond VR1

Lisanne

 

NVT

14   november 2015

08.00 uur

08.30   uur

09.30   uur

Drenthina   VR2-VKW VR1

Venkel   21, Klazienaveen

Lieke

W-J

Lisanne

Mariska

Michelle

21   november 2015

 

INHAAL/BEKER

 

 

 

28   november 2015

 

13.45   uur

14.30   uur

VKW   VR 1 – Borger VR 1

Leonie

 

NVT

5   december 2015

 

13.10 uur

13.30   uur

14.30   uur

HOC   VR1-VKW VR 1

Hammeersweg   17, Odoorn

Larissa

 

W-J

Pascale

Anet

Afina

12   december 2015

13.45   uur

14.30   uur

VKW   VR1-Witteveense Boys VR1

Inge

NVT

19   december 2015

 

INHAAL/BEKER

 

 

 

13 februari 2016

13.45 uur

14.30 uur

 

VKW VR1-KSC VR1

Ilona

 

NVT

20 februari 2016

12.35 uur

12.45   uur

13.45   uur

 

Sweel   VR2-VKW VR 1

Hoofdstraat   28, Zweeloo

Dorien

 

W-J

Amber

Zwanet

Daphne

27 februari 2016

 

INHAAL/BEKER

 

 

 

5 maart 2016

 

 

INHAAL/BEKER

 

 

 

12 maart 2016

13.00 uur

13.30 uur

14.30 uur

Nieuw   Buinen VR1-VKW VR1

Zuiderdiep   156, Nieuw-Buinen

Daphne

W-J

Dorien

Anouk

Ilona

19 maart 2016

13.45 uur

14.30 uur

VKW   VR 1-Sellingen VR1

 

Anouk

 

NVT

26 maart 2016

 

INHAAL/BEKER

 

 

2 april 2016

12.20 uur

13.00 uur

14.00 uur

Valthermond   VR1-VKW VR1

Noorderdiep   348, Valthermond

Zwanet

W-J

Inge

Johanna

Larissa

9 april 2016

13.45 uur

14.30 uur

 VKW VR 1-Drenthina VR2

 

Amber

NVT

16 april 2016

13.10 uur

13.30   uur

14.30   uur

Borger   VR1-VKW VR 1

De   Drift 2, Borger

W-J

W-J

Leonie

Lieke

Lisanne

31 april 2016

 

INHAAL/BEKER

 

 

 

Afspraken

-          Wanneer je niet kunt rijden/wassen;  graag zelf voor vervanging zorgen en melden bij Wubbe-Jan

-          Elke thuiswedstrijd minimaal drie kwartier van te voren aanwezig zijn op het veld

-          Afmeldingen  zo vroeg mogelijk doorgeven via mobiel aan Wiebe

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!