
Tijdens de finale van het EK 1976 schoot de Tjech Antonin Panenka de laatste en beslissende strafschop er op zeer bijzondere en nooit eerder vertoonde manier binnen. Wie niet (meer) weet hoe dat ging, zie hier.
Op dezelfde originele en creatieve wijze schrijft Wouter Meijering.
Zijn Panenka'tjes zijn maandelijks te bewonderen, in het clubblad en op vkwvoetbal.nl.
KAVIAAR IN MEI30 november 21:30
Op de vooravond van wat volgens de meteorologische seizoensindeling zomer zou zijn, stonden ons pa en ik met een kritische blik aan de rand van de vijver. Met een kop als een oorwurm vervloekten we daar in alle stilte de blauwe reiger die zich in de maanden ervoor tegoed had gedaan aan de helft van onze visvoorraad.
meer » Gek hoedje23 april 15:15
'VKW', laat het blauwe opschrift zich lezen. Een merkwaardig, wit hoedje beweegt zich lange tijd door de kantine. Wat eronder schuil gaat, is moeilijk te zien vanaf hier, totdat de drager zichzelf een tafel op helpt en boven zijn clubgenoten uittorent. Onder zijn snor hangt een oprecht gelukkige grijns, en de handen die de menigte tot stilte manen blijken op tien plekken van azuurblauwe nagellak te zijn voorzien.
meer » Volle winst22 februari 11:45
Hoewel sinds 1883 nog steeds in aanbouw, is de schoonheid van Antonio Gaudi's Familia Sagrada voor velen dé reden om naar Barcelona af te reizen.
meer » Een Eeuwigheid.7 januari 20:00
'Het leven is slechts een korte periode tussen twee eeuwigheden.' Blaise Pascal (1623 - 1662). Een vooraanstaand filosoof en gerenommeerd apologeet, niet minder begaafd op het terrein van wiskunde, natuurkunde en theologie; iemand die het dus wel zou weten.
meer » VKW wordt kampioen!18 oktober 21:30
Helemaal leeg was hij. Het saaiste WK aller tijden en de voorbereiding daarop had alle energie uit Bert van Marwijk gezogen
meer »
Ga naar archief